Serverdrift

Les mer

Office 365

Les mer

Hosting

Les mer

ECIT Init - På kundens premisser

Vi har lang erfaring og bred kompetanse innen vårt fagfelt, og legger vår stolthet i å være tilstede for kunden når det trengs, og med rett kompetanse. Det er ikke løsningen i seg selv som betyr mest, men hvordan kunden opplever den.

  • Vi hjelper kundene med digitalisering og modernisering.
  • Vi bygger teknologiske løsninger for fremtiden.
  • Vi er fleksible og jobber på kundens premisser.

Vi kan ta det hele og fulle ansvaret for din IT-infrastruktur og leverer løsninger innen klientsupport, sikkerhet og nettverk.
Er du i tvil om vi kan hjelpe deg, ta kontakt med oss for en gratis konsultasjon!

Infolink Datatjenester AS og IT Kompaniet AS fusjonerer og endrer navn til ECIT Init AS.
Vårt mål med fusjonen er å bygge en større og bredere kompetanse innen våre fagområder. ECIT Group gir oss også muligheten til å samarbeide med søsterselskaper for å trekke spesialkompetanse eller andre produkter inn i våre leveranser. Selskapene har vært samlokalisert i 2018, og vi forblir på samme adresse: Rolfsbuktveien 4A, 1364 Fornebu.

CBDO Lars Mazarino

Er du nysgjerrig på hva vi kan levere?

Legg igjen din informasjon så tar vi kontakt med deg!

Kontakt oss

Ring+47 22 57 16 09
E-postpost.init@ecit.no
Åpningstider08:00 - 16:00 mandag-fredag
BesøksadresseRolfsbuktveien 4A, 1364 Fornebu
PostadresseMartin Lingesvei 25, 1364 Fornebu
Support
Driftsmeldinger

Ansatte i ECIT INIT

Gunnar Johnsen
Gunnar Johnsen
Daglig leder gjohnsen@ecit.no +47 909 58 848
Jørgen Fundingsrud
Jørgen Fundingsrud
Teknisk sjef jfundingsrud@ecit.no +47 997 42 086
Espen Gjelsvik
Espen Gjelsvik
Seniorkonsulent egjelsvik@ecit.no +47 400 46 464
Christian Malerbakken
Christian Malerbakken
Seniorkonsulent cmalerbakken@ecit.no +47 919 04 198
Erik Zcimarzceck
Erik Zcimarzceck
Seniorkonsulent ezcimarzceck@ecit.no +47 911 24 590
Daniel Holter
Daniel Holter
Systemkonsulent dholter@ecit.no +47 466 36 273
Runar Høier
Runar Høier
Systemkonsulent rhoier@ecit.no +47 992 23 265
Adrian Kjellquist
Adrian Kjellquist
Teamleder support akjellquist@ecit.no +47 478 51 066
Mads Jehansbakken
Mads Jehansbakken
Tekniker mjehansbakken@ecit.no +47 473 13 395
Marius Sørensen
Marius Sørensen
Lærling mssorensen@ecit.no +47 971 00 529
Morten Meling
Morten Meling
Lærling mmeling@ecit.no +47 975 38 996
Lars Mazarino
Lars Mazarino
CBDO lmazarino@ecit.no +47 995 94 578
Thomas Ruud
Thomas Ruud
CTO truud@ecit.no +47 997 18 849
Anki Åkenes
Anki Åkenes
Kundeansvarlig aakenes@ecit.no +47 408 79 179

ECIT leverer også komplette IT-løsninger eller enkeltsystemer for alle bedrifter og bransjer.